Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert jonnek mindig elo ujra...

Miert jonnek mindig elo ujra huvelyi fertozesek ha mar kivolt kezelve?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 20 eves korom ota amiota nemi eletet elek mindig elojon valamilyen fertozes - gombat / bakterium, kivagyok kezelve -van hogy felevig semmi majd egyik masik elojon.(Mar mas parom van gombank volt de kaptunk gyogyszert ki lettunk kezelve majd megint elojott valami)


Ilyen viszketos, folyasos dolog de vagy ez a halszagu vagy gombas jellegu.

Nem ertem miert jon mindig elo valami szarsag, most is kb 3 honapja volt gombam ami visszaszorult, erre most megint erzem a viszketest es vizes folyasom van(ink.bakteriumra emlkezetet)


A doki tobbnyire huvelyflora helyreallitast javasol es azt mondta mivel vekony vagyok erzekenyebb is lehetek ezert borul fel mindig lent valami. Nem hasznalok intim mosakodot , pamut fehernemu de igyis..

De pl tesom sokkal vekonyabb neki sose volt semmi ilyen baja, szoval akkor ez genetika?


Most elojott viszketos kicsit halvany feher/vizes halszagu folyas gondolom ez bakterialis?1 hete egyutt voltunk es egyutt voltunk a baratommal es veletlen ahogy valtottunk helyzetet a vegbelnyilasomhoz hozzaert majd ugy folytattuk de tiszta voltam de lehetseges hogy vegbelbakteriumot vagy ilyesmit bevitt ?


Nem tudom.. csak bosszant hogy egy ideig minden oke majd megint elojon valami.


27L


2023. jan. 4. 22:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
egyébként van hogy gumival van hogy anélkül (menszesz vége), de ezek a tünetek most gumi használatot követően jöttek elő.
2023. jan. 6. 17:41
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
e. coli akkor is felkerülhet, ha rosszul törlöd ki magad...
2023. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hat mindig igyekszek alapos lenni persze ha tanga bevag adodhat veletlen maradvany rajta de torekszek arra h ez ne forduljon elo.de ennyi erovel sok ember szenvedne ettol nem? Meg nem inkabb hugyuti problemakat okoz?
2023. jan. 6. 21:22
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem több ember szenved tőle, mint ami a köztudatban van, meg amiről itt olvashatsz.


De ez ne legyen mentség és kibúvó. Nem másokról van itt szó, hanem rólad.


Nem jó a higiénád. Ezt fogadd el, értsd meg és utána tudsz változtatni, mi meg tudunk tanácsot adni.


Az, hogy hányan kapják el rajtad kívül, nem mérvadó. Nem gyógyulsz meg attól, hogy sok más ember e-colis.

2023. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De mi szamit rossz higienianak?mindig igyekszem teljesen tisztan tartani , es furdok is minden nap, rendszeresen mosok..nem tudom meg mit kene tennem.
2023. jan. 6. 22:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!