Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet spirál elmozdulás...

Ez lehet spirál elmozdulás tünete vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam bemenni az ügyeletre de 3 óra várakozás után feladtam, nemsokára újra megpróbálom...


2022 január 11 óra van hormonmentes gold-t mini réz spirálom, lassan pont egy éve.


december vége óta következő tüneteim vannak:

menzeszem rendben lezajlott, viszont a barnázás utána még egy hétig tartott. első napokban mikor barnáztam akkor enyhén fájdalmas görcs is társult hozzá, de aztán a barnázás múlt, egy hét múlva eltűnt, elment egy hét úgy hogy semmilyen fura folyásom nem volt, viszont tegnap este megint rózsaszínes volt a wc papír mikor megtöröltem.. A bugyimon meg csak fehér normál folt volt. Ekkor mentem el az ügyeletre de addig várattak hogy meguntam. Ma megint semmi nincs.


Anyukám is barnázott elvileg pedig ő már bőven változókorban van már meg sincs neki és beleültem utána a kádba, egy két hétre rá én is elkezdtem barnázni.. nem gondoltam volna.


Néztem a spirál szálait és szerintem ugyanúgy vannak mint eddig. Érezni ugyanúgy és nincsen túlságosan kint sem. Nincs nagy vérzésem és elviselhetetlen fájdalmam illetve lázam sem. Hasam sem tűnik nagynak.


Csak barnázgatok néha...


Ameddig végre fogadnak. Mi lehet ez?


26/n

Szilvi



2023. jan. 5. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Elmozdulhatott mégis
Méhgyulladás vagy valamilyen fertőzés
Egyéb leírom
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nincs nagy vérzésem és elviselhetetlen fájdalmam illetve lázam sem. Hasam sem tűnik nagynak.


Ez nem ügyeleti eset. Szakrendelésre kellene menni, nem ügyeletre.

2023. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is jobban jársz, ha orvoshoz mész és nem ügyeletre. Telefonálj oda, mond el a tüneteidet és megmondják, hogy mennyire sürgős a dolog, lehet egyből behívnak.
2023. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Ez teljesen normális hormonmentes spirálnál. Nekem minden hónapban van ilyen pecsetelő vérzés. A dokim is profi, ez ilyen. Ha zavar, lehet váltani hormonosra. Én nem akartam.
2023. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!