Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha valakinek nincsenek nagy...

Ha valakinek nincsenek nagy elmozdulásai a fogainál, mégis berakatja a fogszabályzót, az rossz?

Figyelt kérdés

Nem csálék a fogaim, szép sorban állnak, de mély-harapásom van. Nem esztétika miatt szerettem volna helyrehozatni (nem voltak csúnyák a fogaim és alig lehetett észrevenni a mély-harapást), hanem mert kényelmetlen volt amikor összezártam a két fogsoromat.


A készülék betétele után több ember is megkérdezte, hogy tulajdonképpen minek is rakattam be, mert semmi baj nem volt a fogaimmal és hogy semmi szükség nem lett volna arra, hogy kiadjak ennyi pénzt, meg, hogy sokkal szebb voltam fogszabályzó nélkül és a fogszabályzó azoknak kell akiknek tényleg szükségük van rá, mert tényleg olyan csúnyák a fogaik.


Persze én örülök, hogy berakattam, egy jó ideje nem is érzem a kellemetlen érzést a fogsoraimat összezárva, de ezek után a beszólások után mindig kellemetlenül érzem magam.


Most tényleg rossz, hogy berakattam a fogszabályzót egy apró hibára?


2022. jan. 11. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan elfelejtik, hogy a fogszabályzó elsődleges funkciója nem az esztétika, hanem az ideális harapás beállítása, ami segít hogy a fogak,izmok,állkapocsízület megfelelően legyen terhelve.


Szóval nem, egyáltalán nem rossz,hogy felrakattad a fogszabit.

2022. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apró hibának tűnik, de idővel kellemetlen ízületi kopásokhoz vezetett volna, szóval nagyon is jól tetted. Aki mást mond, az egyszerűen nem ért hozzá.
2022. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 11. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem épp apró hiba.

Nem a fog kuszasag lehet csak gond

2022. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj az ilyen emberekkel, tedd azt ami neked jó. Nekem is mélyharapásom van és lesz is fogszabályzóm pár hét múlva. Van 1 fogam ami ki áll, nem vészes, de engem nagyon zavar.A párom édesanyja azt mondta, hogy nem lenne szükség rá, olyan drága s azt a pénzt másra is költhetném. Én már el döntöttem és már foghúzás után vagyok, nem tudom mennyit kell várnom ezután, de biztosan lesz fogszabályzóm. Nem kell törődni az ilyen megjegyzésekkel.

24/L

2022. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!