Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyurusujj alappercben elmozdul...

Gyurusujj alappercben elmozdulassal járó ferde törés. Balesetin helyretettek, hátha jol forr össze es akkor nem kell műteni, ha nem mozdul el ??

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki járt mar igy, vagy hallott mar ilyenről, tudna segíteni? 4 hete vagyok gipszben, konyekig. 2 hete kontrollon minimális elmozdulás volt látható. Mitől függ az elmozdulás? 3 ujjam van egymáshoz rögzítve, nem mozgatom, nem terhelem. Felek, hogy fölösleges volt ennyit várni es műtéttel ott akkor jobban jártam volna. Egyébként 4 hét után mennyit gyógyul egy ujj csont? Koszonom!

2022. márc. 13. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
az, hogy négy hét alatt mennyit gyúgyult életkor függő is.
2022. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Errol a kallus kepzodesrol nem sokat találok az interneten
2022. márc. 13. 09:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen kis dolgoktól is elmozdulhat, mint pl ha mozgatom a karom? Vagy autóban razkodastol?
2022. márc. 13. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok minden van az internetnen ezekről, angolul ha tudsz érdemes úgy keresni. Hogy mennyire jött rendbe az orvos fogja látni. De 4 hét alatt egy ujj sokat gyógyul.
2022. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: Nem azért van gipszben, hogy ne mozduljon el ilyen kis dolgoktól. Attúl tud elmozdulni ha klapácsnak használod a gipszedet, vagy ütöd vele a másik fejét... Amíg a gipsz maga nem törik el addig nem hagyja elmozdulni.
2022. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok annyira angolul, hogy ebben a témában keresgéljek. Reménykedem, hogy egy hónap alatt mar rögzült a csont valamennyire. Örülnek meg tapasztalatoknak!
2022. márc. 13. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat rögzülhetett.
2022. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is ebben bízom ! Lehet jobban jártam a műtéttel, ilyen “meglátjuk, hátha jo lesz” alapon…
2022. márc. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!