Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Kihez kene forduln...

Mit tegyek? Kihez kene fordulni hogy ki deruljon mi a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. egy éve tavaly januarban volt egy termeszetes uton torteno szulesem...a szulesem utan a gyermekagyi verzes nagyon nagyon keves volt nekem alig vereztem utana pedig azt mondtak sokkal erosebb mint egy menstruacio...marciusban az elso menstruacion elontott a ver nem akart elallni bent a korhazban azt mondtak ne aggodjak csak megjott az elso menstruaciom a szules utan ez ilyen...utana allando bo folyasom lett a hasam allandoan 0-24 ugy gorcsol hogy eszmeletlen egy szorosabb nadragt se tudok felvenni mert azonnal nagyon faj es be is verzek egybol ha nyomaserzet kerul a hasamra...menstruaciok kozott is verzek egy ket napot nagy darabokban...elmentem vizsgalatra a nogyogyasz azt mondta lehet valami bacit ossze szedtem adott valami gombatlanito semmit nem ero cuccot...vissza mentem hogy minden ugyanaz akkor azt mondta meh nagyobbodasom van cisztam es polypom...be utalt a korhazba vele hogy kaparjanak ki...a Korhazban a masik orvos azt mondta se meh nagyobbodast nem lat se visztat se polypot...felirt egy sima fogamzasgatlot hogy ne legyen verzesem meg gorcseim de ettol se mult el semmi...
2023. jan. 6. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 22 eves vagyok
2023. jan. 6. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

A kórházban jó lenne másik orvost keresni. A polip okoz erős vérzést, a ciszta fájdalmat. Biztosan van valami gond.

Nekem is volt méhpolipom, mindig elöntött a vér, és nem akart elmúlni. Nekem a küret segített.

2023. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképp kérj másodvéleményt, biztos hogy nem megoldás a fogamzásgátló, keresd meg az osztályvezető főorvost.
2023. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!