Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajproblémával melyik orvoshoz...

Hajproblémával melyik orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy 24 éves vagyok, hullik a hajam, de a hajhullás eléggé egyoldalú. Elől bal oldalt vagy 1 cm-rel kevesebb hajam van (hátrébb van a vonal) mint jobb oldalon, látványosan a felezővonalnál.

2018. máj. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sok minden okozhat hajhullást, mennj háziorvoshoz ő majd tovább küld valahova esetleg előszőr elküld laborba vérvizsgálatra.
2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajhullást a bőrgyógyászok gyógyítják, de nem biztos, hogy az ok is náluk fog kiderülni. Mindenesetre ötlete, tapasztalata biztosan van arra, hogy merre tovább
2018. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam vérvételen, minden stimmel.

Egyedül a bal bölcsességfogamat kell kihúzni mert picit tolja a többit. Kint van de nincs elég hely.

Meg mandulaműtétem volt 3 hete, de már előtte is hullott.

2018. máj. 17. 17:33
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem a mandulám vált gennyes góccá és hullott tőle a hajam. Végül ki kellett venni. A műtét után elmúlt a hajhullás. Menj el bőrgyógyászati szakrendelésre.
2018. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem majdnem 1 hónapja volt a műtét. A hajhullás ugyan lassult, de nem tűnt el
2018. máj. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!