Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menzeszem:S mit...

Megjött a menzeszem:S mit csináljak hogy ne görcsöljenek ennyire a petefészkeim? Meg a hasam is fáj.

Figyelt kérdés

vettem be Algopyrint de az már nem is hat rá, vettem be egy panadolt, az sem ér sokat:S falun lakunk és itt hétvégén nincs gyógyszertár, nem tudok venni nospát. légyszi segítsetek. köszi

16L


2010. okt. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél meleg vizes törölközőt a hasadra,igyál meleg teát és pihenj le egy kicsit.A meleg segít evileg.

Nekem bevált!

15/L

2010. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia. rakj párnát a hasadra a meleg tényleg jót tesz. a emleg fürdö is. és ha tudsz menni patikába ako vagyél buscopant az segit :)
2010. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,a meleg tényleg bejött, a gyógyszertárba sajna nem tudok menni:S azért köszi szépen:)
2010. okt. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!