Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hete volt abortuszom. Azóta...

6 hete volt abortuszom. Azóta még nem volt menstruációm de pont ma kezdtem el barnázni. Viszont biztonság kedvéért csináltam egy terhességi tesztet amin nagyon halványan mutat 2 csík. Ez normális ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Én a helyedben visszamennék inkább a nőgyógyászhoz.... abortáláskor kiveszik belőled a magzatot. Tehát ha azóta nem keféltél védekezés nélkül, akkor a terheségnek nulla az esélye.
2023. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
És műtét óta szexeltél védekezés nélkül?..
2023. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Írd már meg milyen abortusz, mert szét fognak szedni.


Én úgy tudom, hogy ennyi idő alatt már ki kell ürülni a HCG-nek, de nem vagyok orvos. Kérdezd a dokidat, Ő tud pontos választ adni.

2023. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy azóta már megint terhes vagy és mehetsz a következő abortuszra.Nem kéne észnélkül kefélni.
2023. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Ohh szóval akkor gondolom nem hiába csináltál terhességi tesztet vagyis védekezés nélkül szexeltél megint hát gratulálok anyuka
2023. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Hány abortusz kell neked hogy megtanuld hogy kell védekezni?
2023. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi, krféltél megint gumi nélkül. Gondolom már a következő abortuszt intézi a helyi védődőnvel az észlány.
2023. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező egymás után csináltatod az abortusz okat.teljesen tönkre fogod vágni a méhed,bár ha nem akarsz gyereket akkor úgy is mindegy de jobb is ha nem lesz gyereked ennyi ésszel.Aki még azt sem tudja hogy ha volt egy abortusza akkor nem ártana védekezni ha nem akar gyereket.
2023. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Visszaeső abortáló vagy? Jesszus, ezt nem tudtam...én még meg akartalak védeni... (Hát ezért pontozott le mindenki!)

Védekezz, Te szerencsétlen!!! 🤬


#3.

2023. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy kolléganőm volt ilyen, kb. 3 havonta abortusza volt. Ráadásul ápolónők voltunk egy osztályon kórházban, pontosan tudnia kellett volna... de leszarta, pénzért kefélt bárkivel, gumi nélkül és alkalmanként beleélvezgettek.
2023. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!