Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Északára miért jobb a betét a...

Északára miért jobb a betét a tampontól? Ti mit használtok éjjelre?

Figyelt kérdés
Aki nappal tampont használ, éjjelre meg betétet, mi az oka? Mi szól alváshoz a tampon ellen?

2023. jan. 10. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Tampont használtam illetve intimkelyhet, a betét éjszaka mindig elcsúszkált, így amint lehetett áttértem tamponra.
2023. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
46%
Én éjszaka is inkább tampont használok, mert a betéttel átázok reggelre. Utolsó 2 éjszaka szoktam csak betétet betenni, mert akkor már nem jön annyi, hogy reggelre megteljen a tampon.
2023. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Az az oka, hogy ejszaka nem ebred fel az ember altalaban azert, hogy kicserelje a tampont. Es sajnos olyan hosszu ideig nem egeszseges, hogy benn maradjon. Nagyon ritka esetben, de kepes toxikus sokk szindromat okozni, ami eletveszelyes. Ilyenkor felszaporodnak a bakteriumok, mereganyagok a szervezetben, es extrem esetben az allapot komaval is jarhat, illetve halallal is vegzodhet. Ez tenyleg nem gyakori, de jo tudni rola.
2023. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Én azér csinálom így, hogy legyen az itt lebzselő fétises f@szinak mit kérdeznie.
2023. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Amióta tudtam használni tampont, azóta csak azt használtam menzikor, éjjel is, nappal is. Sosem okozott problémát. Már csak pár évem van vissza és elmúlik végleg. Betétet el sem tudnám képzelni, annyira nem komfortos.
2023. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Tampont használok, és a felhelyezéstől számított 7 órára állítok ébresztőt és cserélek.


Nekem a betét 99%-ban átázós móka - még ébren is, nemhogy éjszaka, szoros bugyi, meg a fx tudja ide vagy oda.


Felejtős.

2023. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
én dupla betétet teszek be éjjelre a bugyimba és rá huzok cicanadrágot v harisnyát igy nem csuszkál el. tampont sose használok.
2023. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
simabugyi és always éjszakai :)
2023. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Éjszakára azért nem jó annyira a tampon mert több ideig van bent és attól rosszul is lehetsz és bajod lehet aból (a vér miatt most ezt nem részletezem )
2023. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Pedig érdekelne, hogyan részleteznéd, mert amit eddig írtál, az ostobaság.
2023. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!