Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normalis? Vagy...

Szerintetek ez normalis? Vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem pozitivat es ma is.

Ma reggeltol mostam foztem mosogattam. Es a hátam majd leszakad ! Ennek ijen koran kellene fajnia?

Nem eroltettem magam magam. De eza derek,es hatfajas nagyon fura nekem jah es mensi szeru gorcseim is vannak.ijen 10 masodpercig megfajdul. Aztan szünik..remelem nem lessz semmi baj😣ez az elso terhessegem



2023. jan. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem tudod ezt a terhesség kategóriában feltenni?! Ha ennyit se tudsz, nem való neked gyerek.
2023. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
iLYen
2023. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uristen. Hogy lehetnek ilyen rosszindulatu emberek
2023. jan. 10. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ezek teljesen normális dolgok. Olvasgass kicsit a koraterhességről.
2023. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Nekem az első trimeszter alatt sokat fájt a derekam, meg is voltam ijedve, hogy majd mindig így lesz. Aztán elmúlt és azóta se fájt, csak ritkán. Jó babavárást!

21+3 hkm

2023. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Szia!igen fájhat inkább most pihengess és apránként csinálj dolgokat vagy kicsit ülj le 2 sikamika között :)

Később is fájhat még

2023. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem mai napig faj

28 hkm

2023. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!