Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly bajom van?

Komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap délután belefájdult az alhasamba, de úgy gondoltam mivel 1-2 napja múlt el biztos még amiatt fáj, hisz olyan fájdalom volt. Majd reggel már égett a hüvelyem meg éreztem, hogy a derekam is fájdogál (de az inkább csak akkor ha úgy mozdulok, ahogy neki nem jó) Azóta az alhasam fájdogál, és ég a hüvelyem. Ha pisilek nem fáj meg semmi változást nem vettem észre a vizeletemben egyelőre.

Volt már valakinek ilyen? Egy egyszerű felfázás?

Szexuálisan nem voltam senkivel, idegen helyen sem pisiltem, csak azokon a helyeken ahol alapból szoktam.

Még sosem volt nekem ilyen és nagyon megvagyok ijedve mi lehet a baj?! A neten csak szörnyűségeket olvastam mi lehet..Szóval remélem itt valaki megnyugtat, hogy neki már volt ilyen és csak max egy egyszerű felfázás. Bár még sosem fáztam fel, de ha visszagondolok lehetséges mert szombaton jött a lábamra a hideg sokáig és csak zokniban voltam.


24/N



2023. jan. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Érdemes lenne orvoshoz menni, ő tudja pontosan megállapítani mi lehet a probléma. Szerintem nincs komolyabb bajod, a szombati hideg miatt lehet. :\
2023. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Jobb, ha megvizsgál egy Nôgyógyász, jelentkezzèl be mihamarabb! Addig is igyál Cicckafark-teát, segit gyulladás esetèn meg fájdalomra is kiválló.Lehet a Cicckafarból ûlôfûrdôt is csinálni..Mielöbbi gyógyulást kivánok!
2023. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2023. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!