Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
15 éves koromban jött meg először. Most 16 vagyok fél év múlva leszek 17. Kb hat hónap után szinte teljesen beállt a ciklusom, de ebben a hónapban egyáltalán nem jött meg. Terhes nem vagyok mivel még szűz vagyok. Miért nem jött meg, vagy ez még normális ilyen korban?

2023. jan. 10. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy kimaradt menstruáció nem jelent semmit. Beteg voltál, stresszeltél, akár úgy is, hogy észre sem vetted. Majd ha jövő hónapban sem jön meg, akkor esetleg kérdezd meg anyukádat, hogy neki ilyen idősen hogy volt. Aztán majd ketten eldöntitek, mi legyen.
2023. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem szexelsz, akkor felesleges aggódni. Az hogy szerinted beállt, az nem jelenti azt, hogy úgy is van. Bármi történhet, ami miatt nem jön meg. Akkor aggódj majd ezen, mikor már szexelsz, és úgy nem jön meg.
2023. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
42%
Nekem ilyen idős koromba volt, hogy egyszer kimaradt, semmit nem jelentett, majd volt olyan, hogy beteg voltam és csúszott pár napot nem kell félni, ha volt stresszes időszakod akkor meg az is kitolhatja
2023. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Normális. 1-2x kimaradhat, semmi problélma.
2023. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!