Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az injekción kívül van még...

Az injekción kívül van még valamilyen módszer, amivel el lehet mulasztani a menstruációt? Milyen indok kell hozzá, hogy mesterségesen elmulasszák?

Figyelt kérdés

Volt már valaki, aki csinált ilyet?

Milyen indok kell a nőgyógyásznak hogy elmulassza?

Engem végleges megoldás is érdekelne mert nem akarok gyereket.

Kerestem már neten, de nem találtam semmilyen infót erről, azért kérdezem itt

Bármilyen megoldás érdekelne, csak múljon el.

Már többször kimaradt hónapokra, egyszer másfél évre. Azt akarom visszakapni


2022. jún. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
méhkiszedés
2022. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Endometrium abáció. A méhnyálkahártyát és az azt újratermelő alapréteget pusztítják el valamilyen eljárással (elektromos áram, rádiófrekvencia, mikrohullám, stb.). Vagy mégeltávolítás. Az előbbi kevésbé drasztikus és lényegében ugyanaz az eredmény: megszűnik a menstruáció (a teherbeesés lehetőségével/kockázatával együtt). Azt olvastam, hogy akkor végzik el ezeket az eljárásokat, ha olyan menstruációs zavarok állnak fenn, amin a progeszteron tartalmú spirál/gyógyszer nem segít.

Egyébként fogamzásgátló tablettával is "kijátszható" a vérzés (amennyire én tudom), ha nem tartasz szünetet két levél között. Egy nőgyógyászt kell megkérdezni, hogy ez biztonságos-e vagy sem, pláne hosszútávon.

2022. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19%
Hova jut az emberiség... A mensinek örülni kell, mert nő vagy és a Teremtett ÉLET továbbadásában részed lehet, ez kincs, ezt becsülni kell, mégis mit gondolsz, miért van egy nő a világon??? Általában, hogy feleség és anya legyen!!!
2022. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én celeb lányokkal kapcsolatban hallottam hogy az ügynökségek direkt elmulasztottak a menstruaciot, hogy tudjanak fellépni stb…

Innen az ötlet, nyilván a hormoninjekciora gondolok, de semmit nem találtam róla

Csak azt hogy a nők citromlével késleltetik a menszeszt. Nekem nem ez kell.

Rosszullét miatt akarom elmulasztani, mert a legerősebb gyógyszer sem segít.

Ezért kérdezem hogy el lehet e ezzel menni egyáltalán nőgyógyászhoz.

A méhemet nyilván nem szedetem ki……

2022. jún. 8. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy az űrhajósoknál is valahogy megoldják ideiglenesen. De nem tudom pontosan, hogy hogyan.
2022. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!