Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a ciklusom 20....

Normális, hogy a ciklusom 20. napjában barna vérzés kezdődött, ami már 10 napja tart?

Figyelt kérdés
Barna, nyálkás, és apró sötétbarna darabok vannak benne. Már 10 napja tart, és nagyon aggódom. 16 vagyok, eddig rendszeres volt a menstruációm. Ez valami fertőzés lehet? Aggódjak?

2022. dec. 29. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem fertőzés, hanem hormonális probléma. Orvoshoz kellene fordulni.
2022. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Velem nem volt ilyen de a barátnőmmel igen. Nagyon stresszen időszakon ment keresztül, nem feltétlen hormon probléma.
2022. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
2. De, igen, az.
2022. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Nekem tavaly júliustól idén márciusig minden ciklusom második felétől volt hasonló problémám, hol csak nagyon gyenge barnázás, hol elég erős vérzés . Voltam vele orvosnál , uh jó volt, rákszűrés is. Ő vagy a COVID elleni oltásra gyanakodott, vagy pajzsmirigyre. Meg még az ovulációt említette , mint egy lehetőség . Aztán tavasszal az egyik ciklusomban már nem volt. Azelőtt se volt soha ilyen és azóta se fordult újra előtt .
2022. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem voltal mostanaban covidos? Nagyon sokaknak ossze vissza vérzést okoz, maga a fertozes és az oltas is sajnos.
2022. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam tudtommal. Kb 2 hete más okokból voltam vérvételen, ami tökéletes eredményt mutatott, és hasi-kismedencei ultahangon, női szerveket is vizsgáltak, mindent rendben találtak. És pont mikor hazaértem az ultrahangról, vettem észre a kis barna foltot a bugyimon, az első 5 napban erősebb, azóta már csak pecsételget, de nagyon zavaró, és elég büdös is.
2022. dec. 30. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet valami fertőzés akár , de a vér a legjobb táptalaj a náciknak. Lehet attól van ilyen szaga.Van párod ? Szedsz fogamzásgátlót? Mostanában voltál fürdőben ? Cisztát nem látott ? Stressz nem ér jobban?

Elhiszem , hogy nagyon zavaró . Én írtam feljebb a saját esetemet. Remélem megoldódik hamar neked.

2022. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Aaaa idióta autokorrekt a telefonomon: bacit akartam írni , nem nácit.
2022. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs párom, nem élek szexuális életet, fogamzásgátlót sem szedek. Cisztát sem látott, külön mindent megnézett az orvos. Talán most már úgy néz ki, hogy elmúlt, de azért kicsit meg vagyok ijedve, hogy miért történt ez. Most még iskola miatti stressz sincs, így szünetben.
2022. dec. 30. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valószínű a hormonok miatt lehet. Ne aggódj akkor ez miatt .
2022. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!