Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelyfertőzésem van?

Milyen hüvelyfertőzésem van?

Figyelt kérdés

Stabil párkapcsolatban élünk, fogamzásgátlót szedek ezèrt nem védekezünk, tőle nem kaptam el semmit soha, de nem találkoztunk 2 hétig és abba a 2 hétbe jött elő nagyon sok fehér folyás és nem büdös csak kicsit savas szagú, más tünetem nem volt, most hogy szexeltünk ismét, fájt és mintha gyulladásom lenne. Esetleg valaki tudna valami vénynélküli kúpot/krémet ajánlani? Kipróbálom, de ha nem szűnik meg a probléma akkor elmegyek nőgyógyászhoz

Ha bakteriális fertőzésem van azt is át tudom adni a páromnak?



2023. jan. 20. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Elég, ha felborul a hüvely PH-d és máris megvan a baj. Patikában lehet kapni Canesten uno hüvelykapszulát, ez csak gombára jó és 1 napos kezelés. Drogériában lehet kapni Beliema effect hüvelykúpot, ez több napos, talán 6, és mindenre jó, gombára és baktériumra is. Ha baktérium okozza, akkor halszaga van a folyásnak.
2023. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%
Nekem hasonló tünetekkel kiderült, hogy gombám van. A nőgyógyászom 3 napos gynoxin kúrát ajánlott. Azért mindenképpen nézesd meg magad, mert engem volt, hogy félrekezeltek és több kárt csinált a hüvelytabi mint haszont.
2023. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!