Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyászati vizsgálat...

Milyen nőgyógyászati vizsgálatokat érdemes elvégeztetni első alkalommal?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de még nem jutottam el nőgyógyászhoz, mivel eléggé félek, de úgy érzem, megelőzés miatt mindenképp hasznos lehet, egyébként nincsenek problémáim. Mik azok az alapvizsgálatok, amiket érdemes lenne csináltatnom? Nagyjából milyen végső összegre számíthatok? (Magánba szeretnék menni.)

2023. jan. 20. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Rákszűrés és hüvelyi ultrahang elég, ha nincs panaszod.

Ahova én járok, ott ez a kombó idén 36 ezer forint...

2023. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Rákszűrés és hüvelyi uh évente. Ha bármi probléma van, fertőzés gyanú akkor pedig kenetet venni
2023. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Rákszűrés, UH, és mellvizsgálat a lehetséges daganatok kiszűrése miatt.
2023. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Miért lett itt mindenki lepontozva?

Attól függ, élsz-e nemi életet. Ha igen, akkor igenis fontos a rákszűrés. Meg az UH is évente egyszer.

2023. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lepontozást én sem értem, sőt, kifejezetten hasznosnak találtam, hogy mindenki ugyanazt ajánlotta.
2023. jan. 21. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Én is ezeket ajánlom amit fentebb is, nekem 30ezer volt, barátnőmnek 25 egy másik helyen.
2023. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Probléma mentesen én nem mennék el; csak feleslegesen teszed ki magad a kellemetlen procedúrának.
2023. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

A problémamentesség tök oké lenne, de ha szexuális életet él ajánlott. Huszonévesen meg pláne fel kell ehhez a kellemetlen procedurahoz nőni.

Egyéni véleményem, de egyáltalán nem annyira kellemetlen, mint az a köztudatban van. Én is rettegtem tőle először, hiszen mindenki mondja mennyi borzasztó, az évi egyszeri szűrést is alig bírja ki. Semmi ilyet nem tapasztaltam.

2023. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

8

Ízlések és pofonok...

Egyébként teljesen jól meg lehet lenni az évenkénti procedúra, kellemetlenség, megalázkodás nélkül.

2023. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!