Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt màr Valaki hasonlòt?

Tapasztalt màr Valaki hasonlòt?

Figyelt kérdés
Este Mikor pisilès után lefekszem,ègö èrzèst tapasztalok a hüvelyemben ès ugy èrzem,Megint pisilnom kell.Kimegyek pisilni,egy kevés jön,de alig.Nem fáj,nem csip.Vizeletemben baktèrium nincsen,felfázva nem vagyok,monural Port is Ittam,hátha enyhe felfázàs…De Nem mùlt el.Nögyogyászati kenet tökéletes.Milyen orvoshoz menjek,?Tönkreteszi az ejszakáimat,mert emiatt állandóan felkelek pisilni…
2023. jan. 21. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nekem is volt ilyen, szerintem csináld azt, hogy beteszel egy egészségügyi betétet (mintha menstruálnál), és abba csurgatod azt a pár csepp pisit. És akkor nem kell minden egyes alkalommal felkelned. Bírni fogja, és max cseréled egy idő után.

De aludhatsz nyugodtan, nem kell kimásznod a mosdóba, sokszor pár csepp pisit elbír egy betét is. Én ezt csináltam.

2023. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja nem.sajnos nem egy pár csepp jön,annál azért Több.Van amikor csak pàr csepp,es van hogy rendesen ujra tudok pisilni.A màsik meg az,hogy ez egy kellemetlen hüvelyi érzéssel jár.A nemalvás emiatt Van leginkább.
2023. jan. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!