Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citrom leve tényleg késlelte...

A citrom leve tényleg késlelteti a menstruációt?

Figyelt kérdés

Szilveszterre jönne meg és azt hallottam h ha citromot iszok az késlelteti,de már ma fáj a hasam. Mit lehetne tenni, h ne jöjjön meg? fogamzásgátlót nem szedhetek

segítsetek!!!


2008. dec. 27. 10:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
fura....én kb. egy hónapig csak citromos vizet ittam, és az amúgy viszonylag pontos menstruációm 2 héttel korábban jött!
2015. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
En rengeteg,kb 1 het alatt 3 liter citromlet ittam meg es 1 nappal hamarabb megjött,plussz meg c vitamin tablettat is szedtem,Hatastalan.:(
2017. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En is most akarok inni, 14.en jonne meg kb, nem tudom meg nem allt be, ezert most sok sok citromot eszek, nehogy ne tudjak majd furdeni a tengerben:)
2017. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiprobaltam. Nem mukodott. Minden nap megittam ehgyomorra egy egesz citromot es egy adag cvitamint is, masfel hetig.
2017. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!