Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet látni az ovulacio...

Meddig lehet látni az ovulaciot (megrepedt tüszőt) uhn?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, szerinte nem volt ovu. Azt elfelejtettem megkérdezni hogy múlt héten se lehetett- e, mert akkor éreztem.

Még mindig fennáll a méhen kívüli terhesség gyanúja és bepanikoltam.


2023. jan. 25. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!Nyilván nem tiszta a dolog ha nem írod le tisztán aztán a másik ember a hülye:) Nem vagy terhes és valószínű nem is voltál max egy kémiai lehetett,ennyi.

#4

2023. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Annyira imádom hogy itt ilyen okosak vannak, kár hogy a kórházba sebkinek nem jutott eszébe hcg vérvételt kérni és kizarni a méhen kívülit. Mondjuk 4 óra várakozás után, vérzéssel örülök ha legalább egy vizsgálatot sikerült kikönyörögni. Az én dokim most fogadott konrollra. Mivel a douglasban nem kéne folyadéknak lennie, ezért szeretné kizárni a méhen kívülit, ami szerinte 99% hogy nem az, de neki a legrosszabbra kell gondolnia(eut így modnta). A tesztek csalhatnak, ezért kért vérvételt is, azt mondta az a legbiztosabb. Gondolom ha valaki ott dolgozik, eut nem kell bemutatni, bár allamiban szeretik leszarni jól az embert, mert ha nagyon véreztem volna amikor bementem, felőlük ott döglök meg a terhes kismamak között a folyosón, mert ők nem érnek rám. Na ez a helyzet. Nyilván 99,% hogy nem vagyok terhes de biztosan szeretném tudni. A kérdés továbbra is az hogy meddig látszik a megrepedt tüsző. De azt hiszem erre kaptam választ.
2023. jan. 25. 17:01
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

Bocs, hát nálunk államiban is szokás az, hogy ha felmerül valaminek a gyanúja, akkor valamilyen módon azért csak kizárjuk.

Ha az ügyeleten felmerül a méhen kívüli, akkor kérnek HCG vizsgálatot. Ha nem kértek, akkor valószínűleg nem is merült fel. ű

2023. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
13-as Pontosan!Kérdező te pedig próbálj megnyugodni!
2023. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ügyeleten telefonon azt mondták be se menjek mert keveseb vannak és nem fognak megvizsgálni.masnapi rendelésen meg végülis annyira nem merült fel hogy rá is írták a papiromra hogy tájékoztatva a méhen kívüli terhesség gyanújáról
2023. jan. 25. 17:11
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

Tehát nem merült fel, csak benned.

De nyugodj már meg. 8 hetes lennél, ha szilveszterkor pozitív lenne a teszt. 5-6 hetes méhen kívüli terhességet még úgy is észreveszek, ha az asszony maga se tudja, hogy terhes. 8 hetesen már jó eséllyel szétrepedt volna petevezetőd, szóval nem ide írogatnál panaszmentesen.

Egy 8 hetes méhen kívüli terhességet még a 3 hete kezdett rezidensünk is felismerne.


Mesntruáltál és negatív a tesztet. Nem vagy terhes.

2023. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

A megrepedt tüsző sárgatestet kezd el termelni ami nagyjából az ovuláció után 2 héttel tűnik el ha nem történik megtermékenyülés tehát ha lett volna ovud akkor a sárgatestet látnia kellett volna az orvosnak.

Válaszod meg van.

2023. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom tovább ez van ráírva a papírra. Egyébként ők is visszahívta kontrollra hogy teljesen kizárják a méhenkívüli ezért írtam hogy nem mentem vissza mert nem akartam újabb négy órát várni. Jövő héten majd megkérdezem a dokimat mire számítsak ciklus ügyben mert hogy erre irányult a kérdésem.
2023. jan. 25. 17:18
 19/20 anonim ***** válasza:
16%

Igen, csak január 9 óta eltelt több, mint 2 hét. Nem gondolod, hogy ha méhen kívüli terhességed lenne, akkor már lenne némi panaszod?

Most már őszintén kíváncsi vagyok arra a leletre, amit a vérzéskor írtak az államiban, meg a hihetetlenül alapos magándokid leletére.

Arról nem is beszélve, hogy ha ennyire indokoltnak tartja a vérvételt, miért nem mentél még el? Ha a magándokiban felmerül, hogy ez bizony méhen kívüli, akkor mondjuk felénk az történik, hogy beküldi a legközelebbi kórházba és kér egy HCG vérvételt. De még te magad is leírtad, hogy a dokid is azt mondta, hogy 99%, hogy nem méhen kívüli.

2023. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta hogy neki 100% ig tudnia kell. Egyébként én sem aggódom mert biztos vagyok benne hogy nem vagyok méhen kívüli terhes . A pánikot arra írtam hogy ez miatt elfelejtettem kérdezni hogy hol tart a ciklusom. És egyébként hidd el ennél nagyobbat is hibáznak az államiban, minthogy nem kérnek hcg vérvételt
2023. jan. 25. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!