Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen a menstruációm?

Miért ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi hónapokban kevesebb napig tart a menstruációm. 2 hét késés után tegnap megjött, vérzett rendesen és élénkpiros volt ami normálisnak számít. Most is kevesebb vérzést tapasztaltam. Általában 5-6 napig tart a menstruációm, de 2-3 hónapja lerövidült 3-max 4 napra. Ez mitől lehet? Köszi a segítséget

2023. jan. 29. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy estére már gyengébb és inkább barna színű a vér.
2023. jan. 29. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Okozhatja bármilyen fertőzés vagy betegség, de hatással lehet a ciklusra akár a stressz, kevesebb/több mozgás, kevesebb/több folyadék vagy élelmiszer bevitele, alvás mennyisége, minősége... egyébként a 3-4 napig tartó menstruáció a normális kategóriába is beletartozhat, ez teljesen individuális. Meg szabad kérdeznem hány éves vagy? 🙂
2023. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig fel voltam fázva, és úgy érzem még egy kicsit mindig tart. Rengeteget stresszeltem a késés miatt is😅 Már decemberben is ilyen volt, pár napig késett, megjött rendesen majd a 2. napon kevesebb vér és barna színű volt inkább. 18 vagyok :) Kicsit zavar, hogy nem tudom miért ilyen a menstruációm, baba szóba sem jöhet, mert több tesztem is negatív lett 😊
2023. jan. 29. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A felfázás miatt is előfordulhat, de természetesen az a biztos, hogyha egy szakember megvizsgál.
2023. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnapra van időpontom, de mivel megjött tegnap ezért csak 2 hét múlva megyek😊
2023. jan. 29. 18:58
 6/6 anonim válasza:
Mit mondtak?
2023. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!