Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen problémák jelentkezhetnek illetve hogy kezelik őket?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, fogamzásgátlót szedek 17 éves korom óta. Pattanásos, néhol ciszzás pattanásos arcomra írták fel. Amikor egyszer 19évesen abbahagytam akkor újra visszatértek a pattanások/ciszták. Elmentem egy magán orvoshoz és újra felírt egy másik gyógyszert. Ezt szeretném most abbahagyni mert amióta szedem nagyon száraz és kicsit ráncos/megereszkedett lett az arcom, állandóan puffadok és fáradr vagyok. Viszont nagyon félek a gyógyszer abbahagyásától hogy újra ilyen magyon pattanásos leszek. Szerintetek nem lehet ezt valahogy megelőzni? Vagy valamit tenni már most ellene? Nagyon hiú vagyok és nem élnem túl ha megint úgy kellene kinéznem.

2023. febr. 2. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
24%

Hát ha abbahagynád akkor picit felborulna a “rendszered”

Mensis zavarod lehet tőle

2023. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!