Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos Fluconert írt fel...

Az orvos Fluconert írt fel hüvelyi fertőzésre, és nem tudom hogy ezt a fogamzásgátlóval tudom együtt szedni? Erre az orvos nem tért ki külön. És mellékhatásként jelentkezhet-e a menstruáció kimaradása?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, talán olvasd el a tájékoztatót.
2018. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megtörtént, de nem írja. Mindenesetre értékelem hogy eszembe juttatta, hogy ez alap..
2018. júl. 17. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet amellett is szedni, én úgy csináltam, az orvos nem mondta hogy ne, pedig tudott a fogamzásgátlóról. Mivel fogamzásgátló szedése alatt nem menstruálsz, nem fog késni, mert a gyógyszer egy mű ciklust hoz létre, amiben a vérzés általában rendszeresen jelentkezik. Nekem időben jelentkezett utána is a vérzés, bár elképzelhető ha késik, akkor az ennek tudható be.
2018. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kicsit most megnyugodtam
2018. júl. 17. 15:35
 5/6 anonim válasza:
Szia! Végulis ha volt kimaradasod ez a gyogyszer (Fluconer) miatt a fogamzasgatlo szedése alatt emiatt volt? Nagyon köszönöm a válaszod
2021. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én múlt héten pénteken vettem be a gyógyszert , kedden kellett volna megjönnie, most péntek van és még semmi.

Más is járt így?

2022. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!