Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 napja késik a menstruációm.

Ilyen nagy volumenű késés még nem volt nálam. 1-2 nap szokott lenni.

Múlt hónapban 2 nappal előbb jött meg.

Nem voltam senkivel az utóbbi pár hónapban.

Megvoltak múlt héten a tűntek, hogy megfog jönni, több pattanás, mellfeszülés, nagyobb étvágy.

Előfordulhat, hogy felfáztam, mivel mostanában elég hidegek vannak errefelé, illetve volt nap amikor szoknyában voltam.

Érzem, hogy görcsölget a hasam 2 napja, de egyelőre még nem jött meg.

Tudom, hogy a felfázás miatt késhet, illetve, hogy amiatt is görcsölhet a hasam.

Valamint voltam beteg is a múlt hétvégén és mivel a torkom fájt elég keveset ettem abban a pár napban, olvastam, hogy ez is befolyásolja.

Ettől függetlenül azért aggódom, tisztában vagyok vele, hogy nem segít, ha még jobban rástresszelek mert ettől is késhet, de ilyenkor nehéz :)

Esetleg van valamilyen tippetek mitől lehet, illetve, hogy hogyan tudnám beindítani, hogy megjöjjön?

Előre is köszönöm a segítséget.


2023. febr. 3. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
4 nap az nem sok.
2023. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!