Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy más volt a...

Mitől lehet, hogy más volt a havim most, mint szokott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ott kezdett fura lenni,hogy késett egy napot (soha nem szokott,fogamzásgátlót szedek,szinte órára pontosan szokott megjönni), aztán a másik furcsaság,hogy nagyon gyenge volt végig, minden nap mintha az utolsó nap lett volna és csak halványpiros vérzés volt.

Az utolsó havi tablettámat rendesen szedtem, viszont az előtte lévő hónapban egy szem kimaradt (de akkor mégis normális volt a menzim).

Mitől lehet ez? vagy feleslegesen túlaggódom?

22/L


2010. okt. 4. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nekemis volt már ilyen, szerintem semmi gáz. Van olyan is, hogy egyáltalán nem fáj a hasam, máskor fáj, van mikor erősebb, van mikor gyengébb. Nem tudom mitől van, de én nem foglalkoztam ezzel.
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi okod az aggodalomra.Nálam ez a Lindynette20 3 évi szedése után jelentkezett.Próbálj minden tablettát azonos időben (órában)bevenni,és arra figyelj,hogy ha ez rendszeressé válik,vagyis egyre később és később jön meg majd a gyógyszerszüneti héten a menzeszed, egyre kevesebb lesz a mennyisége,illetve egyre rövidebb ideig tart,és ez minden hónapban jelentkezik,akkor valószínűleg kezd hozzászokni a szervezeted az adott gyógyszer hatóanyagához,és érdemes lehet váltani valamilyen más hatóanyagú szerre.De előtte mindenképpen konzultálj erről a nőgyógyászoddal.


Üdv:25/L

2010. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!