Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Két nappal előbb...

Mi lehet ez? Két nappal előbb jött meg a havim. Első nap (péntek) volt vérzésem, de kevesebb mint szokott lenni, második nap még kevesebb, harmadik nap meg már szinte semmi.4-5 napig szokott tartani.

Figyelt kérdés

Előtte szerdán nyúlós folyásom volt, azt hittem peteérést jelez, de sajnos megjött.

Ebből már nem lehet baba?

5. hónapja próbálkozunk. Tudom nem sok idő, de már nagyon szeretnénk, ha jönne a gólya!


2010. jún. 14. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
LEhet akár beágyazódás is, várj még kicsit, utána tesztelj.
2010. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Azt hittem a beágyazódás max. pár csepp vér! Mikor próbáljak tesztelni szerinted?
2010. jún. 14. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem pár nap mulva tesztelhetsz ha nem jön meg rendesen!

a nemvártad napján vagy inkább az utánna lévő napok egyikén!!!

szorítok hogy+legyen!!!!

mi két éve próbálkozunk és 4.én volt a második inszeminációm. most várunk:)

szoritok

(N)

2010. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességed! Én is szorítok nektek!

Az inszemináció után mikor tesztelhetsz legkorábban?

2010. jún. 14. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

az inszem után 12 nappal. péntek-szombatra NEMvárom:)

de már annyi tesztet elhasználtam feleslegesen hogy szerntem csak akkor tesztelek ha már késik min. egy hetet:)

(N)

2010. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!