Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja fáj a mellem és...

2 hónapja fáj a mellem és érzékeny.Az előző havim is nagyon furcsa volt nem olyan volt mint szokott lenni!Tegnap mégis megjött. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Írtam már ide,hogy 2 hónapja fáj a mellem és érzékeny.Az előző havim is nagyon furcsa volt nem olyan volt mint szokott lenni!Hát ez sem olyan mint szokott lenni.Az én számításom alapján 12 én kellett volna nem megjönnie de a ciklus.hu szerint 15 én.Kezdtem reménykedni mikor nem jött meg de tegnap este mégis.De semmi tünetem nem volt mint szokott lenni,jóval kevesebb van barnás majd halvány piros és most estére lett kicsit erősebb és pirosabb de mégsem olyan mint szokott lenni mert az első napokban mintha dézsából öntenék annyi szokott lenni ( bocsi az ilyen részletezésért ).Melleim még mindig fájnak,kivan száradva a mellbimbóm.Nem görcsöl a hasam semmi olyan mintha meg sem lenne nem érzem azt,hogy megvan!

Reménykedhetek még szerintetek?


2008. dec. 17. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
teszt??
2008. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:-( szerintem abban reménykedj, hogy elmúlik és pár nap múlva újra próbálkozhattok. Olyan becsapós a szervezet. A helyedben elmennék dokihoz, hiszen írtad, valami nem okés.

Sajnálom, de ne add fel!

2008. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Probalj meg ne gorcsosen,mindenaron,homerozve stb. varni a babat es akkor konnyebben fog sikerulni,meglatod!Ez pszihikai alapon mukodik,tudod,minnel jobban akarja az ember...Sok sikert!Ha elenk piros akkor sajna ne remenykedj,ha barnas lenne ,esetleg.
2008. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Tesztet még nem csinálatam mert várni akartam vele,hogy ha több napot késik akkor csinálok csak.

Igyexem nem rágörcsölni mert tudom akkor nem megy vagy legalábbis nehezebben de már olyan régóta próbálkozunk a férjemmel és nem jön:-(((( Voltunk orvosnál minden ok mindkettőnknél!Bízom benne,hogy elmúlik hát ha megtörtént a csoda!

2008. dec. 17. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen rég próbáljátok? Mi 7 hónapja, de örökkévalóságnak tűnik. Átjárható is vagy és minden hormonod a helyén van? Lehet hogy a nagy izgalom hatására kicsit fura tüneteket produkál a szervezeted.
2008. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia

Téged ismerlek már irtam az elöbbi kérdésedre is...

Szerintem ez már nem babó.Menyj el dokihoz.Lehet,hogy csak a tested viselkedik furcsán.De miért nem tesztelsz?Én már nem birnám ki....

Egyébként egy ismerösöm 2 hónapig menstruált amikor babás volt.Tehát semmi sem lehetetlen.Én szoritok neked,hogy mihamarabb sikerüljön!!!!

Szinti

2008. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az nem igaz, ha élénk piros a vérzés, akkor nincs babó. nekem menzi mellett volt babó, és rendesen véreztem. Úgyhogy ez nem ritka. A kolléganőm a 4. hónapban vette észre, hogy babát vár, mert végig menstruált, és az orvos cisztának nézte...

Ha elmúlt a vérzés mindenképpen tesztelj! Szorítok Neked!

2008. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Szinti nagyon sokat csalódtam már a negatív tesztek miatt ezért bírtam ki nem akartam megint csalódni!:-(

Második válaszoló minden rendben mind2nél legalábbis a doki azt mondta de januárban elmegyek egy másikhoz,mi már több mint 1 éve próbálkozunk sajna sikertelenűl:-(

Utolsó válaszoló és a kolléganődnek addig volt valami terhességre utaló jelei,rendessen abban a "mennyiségben"volt meg neki?Hallottam már ilyenről én is egyépként nekem is volt ilyen kolléganőm!

2008. dec. 19. 05:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó vagyok...

A kolléganőmnek semmi tünete nem volt, és a vérzés is normális volt, egy kicsit érzékenyebb volt a pocija és ezért ment el az orvoshoz, akkor azt mondta doki, hogy ciszta, pedig már 4 hónapos volt, elment egy másikhoz és megállapították, hogy babás.

2008. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vetelesnel is elenkpiros a verzes,tehat vilagosabb mint a menstruacios.
2008. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!