Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek vált be? És mennyi idő...

Kinek vált be? És mennyi idő után lehet alkalmazni fluomizin utan?

Figyelt kérdés

Gynophilus restore 2 dbos huvelyflora helyreallito tabletta vélemények?

Kinek vált be?

Fluomizin huvelytabletta utan lehet alkalmazni?

Itt gyakorin sokan azt írják hogy rosszabb lett tőle.



2023. febr. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a 14 db-os kiszerelést ajánlom a sima Gynophilusból. Az sztem hatékonyabb, könnyeben felszívódik, ezáltal jobban hat. Fluomozin után lehet használni köv. napon.
2023. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia igen .. eddig mindig azt hasznaltam. De sajnos itt nálunk egy patika van és most nem volt kaphato sima gynophilus. Csak ez..😕de megprobalom beszerezni.
2023. febr. 11. 11:16
 3/5 anonim válasza:

Nekem a Restore annyiból jobb, hogy mivel tabletta, azonnal oldódik. Hátránya, hogy 2db, húzós az ára. Oké, hogy 4 naponta 1 kell, de ha másnap vagy 1 nap múlva kicsúszik, annyi volt. De amúgy jó kis készítmény.

A sima Gynophilus szerintem botrányosan rossz lett korábbi évekhez képest. Kapszulában van, ami nekem pl. egyáltalán nem oldódott fel, hiába vizezem előtte. Volt, hogy a felét lecsavartam, hogy a hatóanyag tudjon könnyebben oldódni. Így is van, hogy másnap nagyrésze egyben távozik. Nekem legjobban hatékonyság szempontjából a Gynoflor vált be, szintén tablettás. Lactinelle sem rossz, noha kapszulás, de jól oldódik. Próbálgasd, kinek mi jön be.

2023. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia hogy érted hogy másnap kicsúszik akkor annyi ?
2023. febr. 12. 17:54
 5/5 anonim válasza:

3-as vagyok

Jártam vele úgy, hogy nem oldódott fel, és másnap wc-n nagy része egyben kijött. Akkor nem fog 4 napig hatni, hiába retard. Így meg a 2db 4400-ért nem túl baráti a 14 db-hoz képest, ami szintén van vagy 4000 körül. Ugyanaz a tejsav baktérium van mindkettőben. Szóval ha a másik korábban neked bevált, ez is jó lesz. Lehet te nem jársz vele szerencsétlenül, ez is egyénfüggő.

2023. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!