Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt szűkebb a hüvely?

Terhesség alatt szűkebb a hüvely?

Figyelt kérdés
1 hónapja késik a mensim, egy teljes menstruációm kimaradt, és most kellemetlen érzés szexelni, nagyon szűk vagyok akkor is ha ellazulok, és ha mélyebbre hatol a barátom, fájdalmas. Utalhat ez terhességre? Vagy csak meg fog jönni? (Mensi előtt nem szoktam ilyen tüneteket produkálni...)
2010. okt. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

nekemis már majdnem egy hónapja késik:S

de sztem nincs köze ennek a szűk érzetnek,h terhes vagy -e

de miért nem vettél tesztet?

2010. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert semmi jel nem mutat arra egyelőre, hogy terhes lennék, és még reménykedek benne, hogy megjön a mensim. Szokott rendszertelen lenni, de már most egy ideje beállt. Védekezni mindig szoktunk, úgyhogy igazából nem vagyok ráparázva a dologra, és nem is stresszelek, amiatt biztos nem késik, valahogy azt érzem, hogy minden rendben, csak úgy megkérdeztem. Ha azt írnák viszont, hogy igen, ez lehet jele, és sürgősen teszt, vagy nőgyógyász, na akkor ráparáznék... :)
2010. okt. 4. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyeneket még nem halottam terhességi tünetként. De a fájdalmas szex pl utalhat gyulladásra. D amúgy nem értem miért vársz egy hónapot egy rohadt teszttel. Hát az legyen már az első...

Nem vagyok abortusz párti, de azért ha szükség van rá, azt a végtelenségig nem lehet húzni.

2010. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, majd veszek akkor egy tesztet, de biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes.
2010. okt. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!