Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum, hüvely viszketés...

Antibiotikum, hüvely viszketés, terhesség?

Figyelt kérdés

4 napja késik, tesztek negatívok, azt olvastam valahol, hogy ha clostit szedsz akkor az orvosnak kéne nézni uh-val és duphastont szedni mellé. itt a baj, mert nem nézett és nem írt fel mellé duphastont. meg azt is olvastam itt, hogy valakinek 3 hónapig nem jött meg a clostitól. Eléggé félek, hogy valamit elszúrt.

atibiotikumot is szedtem ebben a napban 2x is, mert volt egy felfázásom meg most beteg lettem. ez is közre játszik?

HELP! ! ! :(

volt már más is ilyen helyzetben??


2011. szept. 24. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*antibiotikumot is szedtem ebben a hónapban*
2011. szept. 24. 08:38
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az a valaki, akinek nem jött meg, valószínűleg cisztás lett.

Ha a dokid tényleg semmi mást nem tett, mint felírta a clostit, akkor tényleg keress másikat. Lehetőleg meddőségi centrumban, ott legalább tudják, mit csinálnak.

Remélem, azért kivizsgáláson voltatok a pároddal együtt.

2011. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor elsőnek mentem orvoshoz, hogy nem jön a baba, akkor kaptam 5 hónap clostyt, volt hogy kitolta a ciklusom és hónapról hónapra pár nappal később jött meg. orvost váltottam és mint kiderült nem is szedhettem volna ilyen sokáig a clostyt. ez egy veszélyes gyogyszer jó lenne valami alapos kivizsgálás. ma már én is bánom hogy hittem a dokinak. most így más fél év mulva tulvagyok sok vizsgálaton, műtéten és egyeben és még mindig nincs baba
2011. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ó te jó ég. most nagyon megijedtem, félek, hogy nálam is bajt okozott :(((((
2011. szept. 24. 10:17
 5/5 Manka68 ***** válasza:
Ezért írjuk mi tapasztalt vén rókák, hogy menjetek el teljes kivizsgálásra, mielőtt bármit is beszednétek! Sajnos a dokiknak olcsóbb, ha kísérleteznek, és nem törődnek a páciensekkel igazából. :-(
2011. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!