Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos fehérfolyás. Ez...

Mindennapos fehérfolyás. Ez természetes?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam nőgyógyászati vizsgálatokon (de nem nemi dolgok miatt, szűz vagyok). Csak nem tudom, mennyire természetes.


18L


Kérlek csak komolyan irjanak!!!


2010. okt. 4. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel.11 évesen jött meg az eslő mensesem,akkor kezdődött,azóta is tart. Olyan 14 éves koromban voltam az első nőgyógyászati vizsgálatomon(magándokinál), akkor rá is kérdeztem rögtön.Azt mondta a doki,hogy szerinte normális sok nő van így, de azért nagyon alaposan kivizsgáltak,biztos ami biztos alapon, minden féle tenyésztést, szűrést csináltak, nem találtak semmit, tehát mondta,hogy teljesen normális a minden napos folyás, nekem iylen a szervezetem.Persze,mondta,hogy mikor lesz kóros,és ha úgy alakul,akkor menjek vissza. De nem volt elváltozás azóta sem!

Tehát valószínű neked is normális,de egy kivizsgálás nem ártana,hiszen nem vagyunk egyformák.

21L

2010. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is van de nekem ráfogták hogy a vas hiányom miatt van én már nem emlékszem hány éves voltam amikor először volt ilyenem..nagyon sok nőgyógyásznál jártam már..de egyik se mondta volna hogy ez baj..de engem zavar.és sok mindenbe gátol...ha tehetném megszűntetthetném.. Sya!:) 19L
2010. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. okt. 5. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!