Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor hasmenés, nem...

Menstruációkor hasmenés, nem csak lazább széklet?

Figyelt kérdés

Szép estét,

Azt tudom, hogy előfordulhat lazább produktum mensi alatt, de nekem 2.napja rendesen hasmenésem van tőle...? Voltatok már így? Nem úgy értve hogy sokat megyek, mert napi 1-2x kell, de az olyan, hogy rendesen fosás van, sietni kell ki a mosdóba. Már nem bízok egy pukiban se. :D Mellette meg olyan vagyok, mint egy metángyár.

Már azon gondolkoztam valami olyat ettem-e inkább, de lehet ez menzesztől?



2023. febr. 15. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is ez van

Nem tudom miért 🤷🏼‍♀️

2023. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindig az van. A menstruációs görcsök miatt a bél jobban “mozog” es e miatt van
2023. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Lehet attól, normális.
2023. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azta ez ennyire sokaknak van?

Hu nagyon sajnálom, nekem eddig így még nem volt tőle, max tényleg hogy picit ilyen lazább volt vagy valami..

Na mindegy most azért óvatosan ettem, picit diétázom rá.

2023. febr. 15. 21:03
 5/10 A kérdező kommentje:

Na jó ebben a témában ki pontoz le mindig mindenkit?

Én zöld kezet adtam mindenkinek. Az írjon már akkor ide, hogy mi a baja, nem értem.

2023. febr. 15. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Vannak ugyeletes lepontozok. Ha nem tetszik nekik egy kerdes lepontozzak. Egyszeruen unatkoznak. Ne foglalkozz vele. Normalis a lazabb szeklet. Akar kis hasmenes is belefer. Okozza az esetleges alhasi gorcs, fajdalom es hormonok.
2023. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos igen, normális, és itt vannak lepontozók, szerintem sima trollok.
2023. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Régebben ez nálam is gyakori volt, első nap, amikor a legerősebb volt a vérzés. A megduzzadt méh nyomja a beleket szerintem.
2023. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is megy a hasam, második nap. Normális :)
2023. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És van ilyenkor bármi, ami nektek bevált előtte?

Probálok könnyebbeket/hasfogó kajákat enni, sokat inni, de mintha ez mind nem befolyásolná ilyenkor :D

Meg már megtanultam, hogy időben beveszem mindig a fájdalomcsillapítót, különben nagyon ráfázom, ha hagyom magam görcsölni fél napon át.

2023. febr. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!