Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt/előtt hasmenés?

Menstruáció alatt/előtt hasmenés?

Figyelt kérdés
Rendszeresen, étkezéstől függetlenül előfordul ez a probléma. Van, hogy csak az előtte lévő napokban, de néha közben is laza a székletem. Sem a háziorvos, sem a nőgyógyász nem tudta megmondani, miért lehet ez. Baj? Vagy normális? Már vérvételen is voltam miatta, de semmi.:/

2015. júl. 18. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is szokott lenni 1-2 napig. Nem hiszem h. gáz lenne. A folyamatos, hosszan tartó a veszélyes.

Egyébként "érdekes", hogy az orvosok nem tudtak róla mit mondani, mert nem vagy vele egyedül egyáltalán.

Itt is egy oldal róla:

[link]

2015. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, normális, elvégre napokig görcsben vagy belül, míg leválik a méhfal, ez kihat a székletre, sokaknak megy ilyenkor a hasa. Sok hülye férfi nőgyógyász persze, hogy semmit nem tud erről, mert nem tapasztalta meg a havi vérzés örömeit soha... Mindneki másképp éli meg ezeket a kiváló napokat az elején, ugyanúgy lehet hányinger, erős görcsök esetén akár hányás, általános levertség, kábaság, rosszullét, hasmenés. Az első 1-2 erős napon ez normális.
2015. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is ez van ilyenkor,és anyumnál is. Nem mentem vele orvoshoz,mert amiòta elôször megjött azòta megy a hasam menstruáciòkor. 19/N
2015. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak egy-két napig szokott lenni, egyáltalán nem tűnik veszélyesnek, csak furcsa.
2015. júl. 18. 10:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.:) Mindenkinek ment a zöld kész.
2015. júl. 18. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa, hogy se a háziorvos, se a nőgyógyász nem tudja a választ rá, amikor olyan egyszerű, mint az egyszeregy.


Menstruáció = alhasi vérbőség = "mozgásba hozza" a beleket is, ezért gyakori a hasmenés vérzés előtt, alatt.

2015. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte napokon kb 5-ször megyek naponta nagy wcre, amikor megjön napokig puffadás, utolsó 2napon meg hasmenés.
2015. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!