Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trichomoniázis óvszer használa...

Trichomoniázis óvszer használata mellett is tovább adható?

Figyelt kérdés

Egy hosszú kapcsolatom után fél éves szexmentesség után összejöttem egy nagyon aranyos fiúval. Mint írtam, fél évig nem éltem szexuális életet, semmi nem történt. Most nemrég lefekudtem az újdonsült párommal és jelentkezett nálam egy tünet, ami eléggé megijesztett. Én rendszeresen járok nőgyógyászhoz, 2hete voltam utoljára, mert folyasom van. A gynoflort javasolta, el is kezdtem.

Szex után 1 nappal irgalmatlan felfázásos tuneteim voltak, fájt, csípett a pisilés. Utána olvastam és ezt a betegséget dobta ki, a tuneteim annyiban különböznek, hogy a folyasom nem zöld, hanem sárga.

Lehet lappanghatott bennem ez a betegség, ezért volt folyasom. A párommal ovszerrel védekeztünk. Ő is el kaphatta?



2023. febr. 20. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

STD-t kikérdezés és laborvizsgálat (genitalia és/vagy vér) alapján lehet diagnosztizálni, illetve afizikális vizsgálat is fontos .


Ha az óvszer tökéletesen lett használva és nem szakadt ki akkor nem adódhatott át infekció.

2023. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!