Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mesntruációm 5. napjába...

Mesntruációm 5. napjába vagyok és van egy csomo a mellemben igazából a másikba is ez a menstruáció miatt van ?

Figyelt kérdés
sziasztok ! menstruáciom 5. napjába vagyok és érzek egy csomot a mellembe. eleinte keményebb volt és nagyobb de naprol napra kisebb de még mindig ott van es picit még kemény. ez lehet a menstruáció miatt ? én ugy érzem h mozditható.
2023. febr. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet még nem hallottam, hogy menzesz okozna ilyet. Szerintem nézesd meg azért nőgyógyásszal, és ellenőrizd havonta, következő menzesz idején is, hogy ha ott lesz vagy nagyobbodik. Mert azért tűnhet kisebbnek mivel a mell mérete is csökken ahogy múlik el a menzesz, és a csomó vele együtt kisebbedik gondolom.
2023. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ûdvözöllek! Amennyiben önvisgàlat soràn tapasztalsz ilyet, javasolt Nôgyògyàszhoz bejelentkezni egy vizsgàlatra. Meg kell jegyeznem, hogy inkàbb menstruàciò utàn kell vizsgàlòdni.
2023. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen mindig tartok önvizsgálatot csak most ez feltűnt nekem de majd megnézem ha már teljesen vége a menzeszemnek
2023. febr. 20. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ciklusod 10. napja körül nézd meg újra. Ha ott van még, menj el orvoshoz.
2023. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!