Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mesntruáció helyett csak...

Mesntruáció helyett csak kevés barna folyás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hetet késett a menstruációm,nagyon fel voltam puffadva,érzékenyek voltak a melleim(főleg a bimbók),gondoltam,lehet terhes vahyok,de a teszt negatív lett. Rá 1-2 napra "megjött" vagy nem is tudom hogy nevezzem ezt,barna folyás csak és az is annyira kevés,hogy egy kisebb tisztasági betét is bőven elég. Ez már 4-5 napja tart, de szinte csak kisebb-nagyobb foltokat hagy a betéten. Menstruációhoz hasonló kisebb görcseim voltak a 2 hétben,amíg vártam,hogy megjöjjön,de erős görcsök egyáltalán nem voltak. Jövőhéten tudok menni nőgyógyászhoz,de addig is,akinek voltak hasonló panaszai/tünetei,megosztaná velem,mitől voltak? Köszönöm!

2022. júl. 13. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyin gyenge menstruáció. Nekem is volt hasonló. Nekem a stressz és a diéta okozta.
2022. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!