Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 nap késés után is negatív...

5 nap késés után is negatív teszt, de ma már hetedik napja késik. Lehet terhesség így is?

Figyelt kérdés

Drovelis fogamzásgátlót szedtem, kiszedtem az egész levelet és abba hagytam, köztes vérzés miatt, illetve valamikor a közeljövőben tervezünk még egy kisbabát. Minden hónapban, többször is véreztem a fogamzásgátló alatt, amióta nem szedem, egyszer sem véreztem. Már majd egy éve szedtem. Csak ez mellett nem fájt a fejem. 7 napja kellene már megjönnie, de sehol sincs, semmi jelét nem érzem. Harmadik és ötödik nap késésnél csináltam tesztet reggeli második pisinél, de negatív. Néha fura mintha picit érezném hogy megjön, de elmúlik és semmi.

Már van egy két és fél éves kisfiam, nála ennyi idős terhesen erősebb görcseim voltak, de akkor végig görcsöltem a 39 hetet. De akkor viszont hat nap késés után valamikor éjfél körül csináltam a tesztet és egyéttelmű erős pozitív lett.

Szerintetek lehet az az oka a késésnek, hogy megborultak a hormonok?

Mikor jelentkezzek az orvosnak ha ez így marad? Illetve lehetek így is terhes, volt akinek késett ennyit és negatív lett a teszt de terhes volt?

Egyébként nem lenne gond ha terhes lennék, tervezünk kistesót a közeljövőben, igaz nem gondoltuk hogy ilyen korán össze jön :)



2023. febr. 22. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem vagy terhes. Már rég kimutatná a teszt.


Mivel bogyó alatt is összevissza véreztél, most meg semmi, én azt javasolnám, hogy kérj időpontot dokihoz, mert így nem lesz egyszerű összehozni a kistesót.

2023. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül csináltam egy tesztet ma is, egy extra erőset, és ez is tisztán láthatóan negatív lett.
2023. febr. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!