Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 napja késik a menstruációm,...

12 napja késik a menstruációm, 6 tesztem negatív. Mennyire bízhatok bennük?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal december 16-án óvszer nélkül voltunk együtt, 2-3 percig tartott, többször is letöröltem a behatolások előtt, majd óvszerrel folytattuk. De viszont nem vagyok benne biztos, hogy nem folyt el az aktus közben. 30 naposak a ciklusaim. Január 12-án kellett volna megjönnie a menstruációnak, 12 napja késik. 6 tesztet is elvégeztem, mind negatívat mutatott. A menstruációk előtt általában fájnak a melleim, kissé görcsöl a hasam. Most csak ritkán görcsöl a hasam, egyéb tünet nincs. 2 hete éreztem, hogy fáj a bal oldali petefészkem, veseteákat ittam, néhány napja már a húgyhólyagom is fáj pisilés után. Antibiotikumot szedek felfázásra. Gyakran stresszelek különböző dolgok miatt, most nagyon aggódom a késő menstruációm miatt. Orvos csak későbbre tud időpontot adni, addig hozzátok fordulok egy kis segítségért. Szerintetek bízhatok a terhességi tesztekben? Tudom, hibáztam, mivel nem szeretnék babát, fiatal is vagyok még hozzá, ezért kérlek ne kövezzetek meg.

2023. jan. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a betegség miatt késik. Nem hinném, hogy ennyi teszt téved.
2023. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olcsó teszteket vettem, gyógyszertárban ajánlották nekem. Legérzékenyebb tesztek, csak bízom benne, hogy jó eredményt mutatnak
2023. jan. 24. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A mostani terhessegi tesztek mar nagyon megbizhatoak. Egy darab tul koran tevedhet, de igy szinte kizart.
2023. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ja, es psziches okokbol keshet menstruacio. Legtipikusabb, mikor egy rettegett szajsebeszeti beavatkozast ugy kellett idoziteni, hogy menstruacio utani idoszak, mikor nem verzekeny az ember. Erre ket honapig nem jott meg.
2023. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolog miatt stresszeltem, főleg most, hogy késik is. Bízom benne, hogy a felfázás és stressz miatt késik, mert azért 6 teszt nem mutatna véletlen negatívat.
2023. jan. 24. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ahogy észrevettem, ma egy kicsit érzékenyebbek a melleim is és a hasamban is van időnként szurkáló érzés. Remélem ez már jó jel!😅
2023. jan. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!