Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb el tud tűnni magától?

Méhszájseb el tud tűnni magától?

Figyelt kérdés

Ti mit tapasztaltatok?

Mindenhol azt olvasni, hogy a nők 80-90%-ánál kialakul ez vmikor élete folyamán. Gondolom akkor el is tud tűnni magától, mert nem hiszem hogy ennyien mind műtétre mennének vele, vagy egyébre...



2023. febr. 22. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha.olyanok a körülmények akkor el tud
2023. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
36 vagyok, 18 voltam amikor mondták, hogy van. Azóta lett 2 gyerekem, soha nem volt gondom vele, így nem vitt rá a lélek hogy megcsináltassam
2023. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
A néhszájseb nem seb. Egyszerűen a méhnyak henerhámja megjelenik a méhszáj felszínén, ami pirosas színű. Teljesen normális jelenség, és NEM KELL VELE SEMMIT CSINÁLNI. Egyes esetekben okozhat panaszt (kontakt véerzést), akkor lehet ecsetelni, fagyasztani vagy lézerezni, de panaszmentes esetben békén kell hagyni.
2023. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van... Azon kívül, hogy mindig vérezgetek picit rákszűrés után, semmi panaszt nem okoz. Én sem kezeltettem, azóta szültem is, nem volt ebből probléma.

Ha gyakori vérezgetést, vagy más problémát okoz, akkor érdemes kezeltetni.

2023. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!