Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begyógyul magától a méhszájseb?

Begyógyul magától a méhszájseb?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy méhszájsebem van, de nem szeretnék vele elmenni orvoshoz, mert nagyon szégyenlős vagyok.

Kezelés nélkül begyógyul magától?

Természetesen a nemi életet hanyagolom.

(Azt, hogy méhszájsebem van, abból következtettem, hogy maszturbálás közben a folyásba vér is belekeveredett, a menzeszemnek pedig még nincs itt az ideje.)


2010. dec. 15. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha nem szeretnél gyereket...

Valószínűleg előbb-utóbb begyógyul, csak ugye nem mindegy, hogy hogyan és milyen/mennyi szövődménnyel.

2010. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emiatt az is előfordulhat, hogy nem lehet gyerekem?
2010. dec. 15. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez egy laphám elváltozás, nem kifejezett seb, viszont ott valószínűleg gyulladás van, illetve a méhszájsebeseknél könnyebben alakul ki méhnyakrák. Ezt meg kell mutatni orvosnak és ha ő azt mondja ,akkor kezeltetni kell! A saját érdekedben!
2010. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, előfordulhat. Mint bármilyen más kezeletlen nőgyógyászati panasz esetében.
2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy méhszájsebed van...lehet,hogy csak felsértetted magad belüröl véletlen,és azért kezdtél el vérezni...1x fordult elő,vagy mindig vérzel olyankor_?
2010. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de nekem pl. egy év alatt sem gyógyult be ( természetesen végig orvosi kontroll alatt voltam), így végül leégették, nehogy elrákosodjon. A méhszájseb nem játék, igenis el kell menned orvoshoz, ha bármilyen gyanús tünetet észlelsz. Amúgy pedig nem is valószínű, hogy helyes diagnóist állítasz fel magadnak, ezt bízd a nőgyógyászra.
2010. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem ez az első alkalom, amikor vérzek, de az előző alkalom pár hónappal ezelőtt volt.

Estére erősebb vérzésem volt, lehet, hogy előrébb jött a menzeszem 5 nappal... így viszont nem tudok elmenni a nőgyógyászhoz.Sajnos csak keddenként rendel, jövőhét utáni kedden meg ünnepek...

2010. dec. 16. 05:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2023. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!