Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmaradt levél fogamzásgátlót...

Megmaradt levél fogamzásgátlót ellehet valahol adni?

Figyelt kérdés
szedtem a yadine-t nem vált be abból 1 maradt, aztán vettem 1 meliane-t abból meg az első utána abbahagytam, végleg. nem szeretném kidobni meg leadni sem, mert azért nem 2 fillér volt
2010. okt. 5. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lehet
2010. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem igazán...
2010. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szuper:S
2010. okt. 5. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nemcsak illegális, de veszélyes is. Ha a vevőnek baja lesz tőle te szépen indulsz a börtönbe.
2010. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem szabad eladni, mert nem vagy gyógyszertár, de esetleg ismerösök között van, aki ezt szedi, akkor neki odaadhatod, mégha nem is szabályos a dolog. (Olyan valakinek azért végképp nem szabadna, aki nem iratott fel már az orvossal.
2010. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó ez hüyleség a börtön, nyomonkövethetetlen, viszont valóban veszélyes, és a legjobb lenne akármit is gondolsz, ha kidobnád. Amúgy megkérdezhetem, h miért hagytad abba mindegyiket? mármint mi volt a panasz?
2010. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
gomba meg libidócsökkenés
2010. okt. 5. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:

18:16 nem hülyeség a börtön, s nyomon követhető. Gondolom nem a bíróságon vagy a rendőrségen dolgozol.

Nem szabad eladni mert szabálysértés követ el. Ha az eladott gyógyszer valakinek kárt okoz, akkor még büntető eljárást is maga után vonhat. Nem játék.

2010. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
legközelebb mondd meg az orvosodnak, hogy először csak egy levéllel írjon ki. Bár ha kettő nem vált be, szerintem egyik se fog, de te tudod. én hagynám inkább.
2010. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne nyomon követhető? Pontosan meg tudom mondani, kitől mit veszek.

Kérdező, tényleg veszélyes. Felelőtlen hülyék vesznek csak ilyen módon gyógyszert, azt se tudják mire való és hogy kell használni, isznak, cigiznek mellé, aztán ha valami bajuk lesz, te szívod meg, még akkor is, ha ők a hülyék.

2010. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!