Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől dagadt be az egyik...

Mitől dagadt be az egyik kisajkam?

Figyelt kérdés

Elég sokáig hüvelygombával szenvedtem, és emiatt ha együtt is voltam a párommal, akkor csak óvszerrel. Nemrég voltam orvosnál kontrollon, elméletileg minden rendben, helyreálltak lent a dolgok.

Ma együtt voltunk óvszer nélkül, majd rögtön utána fürdésnél égető érzést tapasztaltam és láttam, hogy az egyik oldali kisajkam kb a háromszorosára duzzadt. Kb egy óra telt el azóta, még érzékeny, de nem fáj úgy, a duzzanat viszont maradt. Mechanikai irritáció lehet? Vagy elvágtam volna borotvával (szex előtt közvetlenül)? Elég ijesztően néz ki és nagyon remélem, hogy elmúlik…Síkosítóból ugyanazt használtuk amit mindig, nem hinném, hogy allergia lenne, pláne nem csak az egyik oldalon.


2023. febr. 24. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
"elvágtam volna borotvával (szex előtt közvetlenül)" Jaj! Jaj! Olyan nehéz valaki ismeretlent lehülyézni. Szoval gondolj csak arra, hogy borotválásnál apro börsérülések ezrével fordulhatnak elö. Ezeken a sérüléseken keresztül sok korokozo juthat a szervezetedbe. Sok olyan is amelyik semmi gondot nem okoz általában, de ha friss sérülésre kerül, akkor váratlan reakciokat válthat ki, vagy fertözhet. Értelmes ember LEGALÁBB 12 orát biztosit a szervezetének, hogy a közvetlen fertözö csatornákat lezárja az ilyen érzékeny területeken!
2023. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-est még kiegészíteném azzal, hogy hüvelygomba alatt sexelni sem túl sok értelemre vall, még óvszerrel sem.
2023. febr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!