Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj belül a huvejem? És...

Renata Ganyi kérdése:

Mitől fáj belül a huvejem? És miért dagadt be?

Figyelt kérdés
Egy pár napja meg jőtt a menszeszem és fől hejeztem magamnak egy szovtampont (szivacsot). És miután le vettem azota nagyon fáj!! Meg is van duzadva dagadva és a szex is probléma mert belül fáj. Vettem egy kenőcsöt avval kenem és mikor bele nyulok érzem az ujjamal hogy duzadva van belul és nagyon fáj. Tudna nekem valaki tanacsot adni hogy mitől lehet ez ???
2018. nov. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk menj el orvoshoz?
2018. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kenocsot kensz bele a huvelyedbe? Valoszinu fertozestol begyulladt a huvelyed. Keress fel nogyogyaszt minnel hamarabb es ne nyulkalj a huvelyedbe. Szexelni meg plane nem kellene gyulladassal.
2018. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%

Mi az a szovtampon?

Szerintem begyulladt amúgy, menj orvoshoz és ne szexelj amíg meg nem gyógyulsz. Milyen kenőccsel kened? Hüvelybe elvileg nem szabadna semmit belekenni, arra tabletta van.

2018. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat. De a szovtampon az egy egésszégi szivacs egy sziv alaku. És miota ki vettem azota fáj nagyon. Egyébként a gyogyszertárba mondták hogy ujjal kenyem be belul es a kenőcs beve Vagisan
2018. nov. 6. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy arra a szivacsra. Ha a krémtől sem múlik menj el orvoshoz.
2018. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden féle képpen el megyek. Es nagyon szépen kőszönöm a válaszokat
2018. nov. 6. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Az soft tampon, te szerencsétlen. Legalább angolul tudnál, ha már a magyar nem megy...
2018. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szivesen. Igy mar Én is ertem milyen tampon 😅


Nem is hallottam még róla.

2018. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!