Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van rá esély, hogy egy bevérze...

Van rá esély, hogy egy bevérzett petefészek ciszta felszívódik, ha két hónap után még mindig ott van?

Figyelt kérdés

December elején talált nálam a doki bevérzett petefészek cisztát, pár napja kellett visszamennem ultrahangra.

A ciszta még mindig ott van, nincs vérellátása.


Így van rá esély, hogy felszívódik? A doki nyár közepére hív vissza ismételt ultrahangra.

Nektek mennyi idő alatt szívódott fel?



2023. febr. 25. 19:13
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Petefészeknél nem tudom mi a teendő, bár azért a 3cm elég nagynak tűnik, főleg ha be is vérzett és panaszt is okoz. Más esetben nem nagyon foglalkoznak vele, hacsak szét nem durran vagy gyulladást okoz, esetleg fertőzést vagy funkcionális eltérést. Ezek általában mind csak véletlen derülnek ki. Gondolom akkor a dokid is csak kontrollokat javasol.
2023. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3 cm egyáltalán nem nagy.

Egy sima érett tüsző, ami jó esetben minden hónapban létrejön, az is 20-25 mm.

2023. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért írtam, hogy petefészeknél nem tudom hogy vannak ezek, de akkor ezek szerint semmi teendő.
2023. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!