Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés vagy nem vetélés?

Dunduska19 kérdése:

Vetélés vagy nem vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hétfőn megyek orvoshoz, akkor derül ki hány hetes terhes vagyok.Kb ilyen 10 hét körül lehetek. De ma erős görcsöket érzek, nem egyfolytában néha-néha. Sem vérzésem, se barnás folyásom sincs. De azért aggódok. Esetleg valami tipp hogy mi lehet? A válaszokat előre is köszönöm

2023. febr. 25. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A görcsök normálisak, de senki nem tudja megmondani hogy minden oké e. Annyit tanácsolok hogy nyugodj meg, mert akárhogy is van, nem tudsz rajta változtatni.

Nekem a görcsök elött volt egy kis barna reggel, este kezdődtek a görcsök, reggel pedig elvetéltem.

2023. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod hany hetes terhes vagy? Mikor jott meg utoljara?
2023. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak azt irnám, hogy napok óta érzek kisebb görcsöket, de semmilyen folyásom sincs. Felfázva se vagyok. Kb tart a görcs ilyen 1 percig és utána lehet hogy egésznap nem érzem. Nem tudok a hasamon aludni, se az oldalamon mert nyomást érzek az alhasamba. Ezért aggódok egy kicsit. De köszönöm a válaszod tényleg.
2023. febr. 26. 01:13
 4/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok, írd majd meg hogy mi történt!

Én bizok benne hogy akkor csak valamilyen hormonhiány lesz vagy ilyesmi. Csak azt tudtam mondani ami velem történt, de kívánom hogy nálad ne ez legyen.

2023. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
1es ugyan így voltam
2023. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Voltál az orvosnál?
2023. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, voltam orvosnál. 17 hetes terhes vagyok. A dokim azt mondta hogy lehetséges azért éreztem a görcsöket mert mozgolodhat a baba. Azt mondta hogy általában először nem kellemes érzés ha mozog a baba. Rendkívül boldog vagyok a hírtől. S köszönöm a kedvességeteket. Puszi nektek.
2023. febr. 27. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és úgy örülök neked! Jó babavárást!
2023. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Örülök❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2023. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!