Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan nő, aki a...

Létezik olyan nő, aki a menstruációnál szereti is használni az egészségügyi betétet? Ti szeretitek, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ki, mennyire szereti használni? Akad olyan lány vagy nő, akinek valóban jólesik használni?

2023. febr. 26. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Te nem nő vagy, az biztos.
2023. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

En szeretem hasznalni.

Jo erzes, h a ver nem a labamon folyik le...


Micsoda beteg kerdes mar megint, te fa$z

2023. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
xddd jólvan pistike
2023. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

1-es, persze, hogy nem, ez a fétises, aki egy hónapra végre elhúzott, aztán valószínűleg újra regisztrált, mert már megint kezdi.


Kérdező: kész orgazmus, amiért kb egy majdnem pelenkában tölthetem a napot.

2023. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem szeretet. Praktikum. Mikor rakmegelozo novekmeny volt a mehszajamon humanpapilloma virus miatt, kimondottan eltiltottak a tampontol.

Azota vegre volt rutinmutetem, nincs HPV-m. Tampont csak kirandulas, repulout, eletem nagy esemenye soran hasznalok ezutan, es betet amugy. Ja, es olyan a verzesem, hogy eleve a legjobb tampon melle is kellett betet.

Az a lenyeg, hogy ne Always legyen, mert az egy muanyag sz@r es a dizajn is ostoba.

Klasszik pamut betet.

2023. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Az egész menstruáció a női nemre Isten által kivetett büntetés és annak is élem meg. Egy kicsit kevésbé undi a betét, mint a tamponnal tornázni. Nem szeretem, csak talán ez a legkevésbé rossz.
2023. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
25%
Hát inkább betét mint tapmon de kinek mi
2023. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Betét. Egyszer próbáltam tampont,de nem jöttem rá mit rontottam, mivel borzasztóan fájt. Így számomra a legjobb megoldás a betét
2023. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
csak betétet használok. eleinte furi volt de már megszoktam az évek alatt. beletörődtem hogy ez van és kész. ez a női lét.
2023. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve át tértem az intimkehelyhez, azóta egy percig sem viselem el azt a műanyag xart.
2023. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!