Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti kipróbáltátok már...

Férfiak, ti kipróbáltátok már az egészségügyi betétet, hogy milyen lehet a nőknek? Hölgyek, ti adtatok (volna) ha kérdezte (volna) a párotok?

Figyelt kérdés

Urak, ti kíváncsiak voltatok arra, hogy milyen lehet a nőknek hordani a menstruáció (milyen érzés, stb) Esetleg kértetek barátnőtöktől, feleségetektől?

Hölgyek, ti hogy reagálnátok, ha a párotok ki szeretné kíváncsiságból próbálni?

Lehet furcsán hangzik a kérdés, de komolyan ez jutott most eszembe. Ennek értelmében normális válaszokat! Köszi!



2022. ápr. 17. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Normalisakat nem fogol kapni. Az itteni nok meg azt is furcsaljak ha valaki a baratnoje bugyijaval szeretne kicsit jatszani. Amiben nincs semmi fura de az itteni prűd pitsak ilyenek!!!
2022. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Betet ? Engem a tampon jobban izgatna.
2022. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Max az egészségügyi takarékbetétet. :D
2022. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Sose tudja megtapasztalni hogy milyen lehet egy nőnek, mivel neki más van odalent mint egy nőnek.
2022. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Furán nézném, mert eddig azt hittem, hogy több esze van, minthogy misztifikáljon egy néhány mm vastag valamit.


A betét viselésének konkrétan semmi érzete sincs...

2022. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nőként sem értem a kérdést... Mindig nagyobb betétet hordok, biztos ami biztos, mégsem érzem hogy ott van. Ezen nincs mit"kipróbálni" mert nem lehet érezni.
2022. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
95%

Hősiesen bevallom, hogy vettem már fel egyik expárom tangabugyiját - ezt ő is végignézte, igazából nem szexuális vágy volt egyik oldalról sem, puszta kíváncsiság.


De azon, hogy betétet "kipróbáljak"... Ez igazából nekem azért elképzelhetetlen, mert úgyse azt érzem, mint a nők. Felvehetsz egy miniszoknyát, hogy érezd, milyen, amikor befúj a cúg; vagy egy tangát, hogy érezd, milyen, amikor bevág, de a golyóid miatt úgyse fogod azt érezni egy betétnél, mint egy nő...

2022. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Alap.
2022. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm, egy teljesen egyedi perverziófajtát találtál ki magadnak, kreatív! :-)
2022. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor már inkább a pelenkát kéne kipróbálni.
2022. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!