Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhenkivüli terhesség életvesz...

Méhenkivüli terhesség életveszélyes?Kinek mi a saját tapasztalata?Hány mm volt és felszívodott vagy műtét lett végül?

Figyelt kérdés

Nekem az van de azt mondta az orvos, hogy felfog szivodni mert nincs hcgm.

10 hetes vagyok(menszesz szerint) és nagyon félek mert szúrást érzek a hasamban és nyomást!

4mm amit látott az ultrahangon de mégsem műtenek!Kérlek segítsetek!!



2023. febr. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs is HCG a szervezetedben, hogy lennél méhen kívüli terhes?
2023. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem életmentő műtétem volt.Reggel elkezdett szúrni a hasam,görcsölt a gyomrom rázott a hideg émelyegtem picit véreztem.De mivel minden hónapban pontosan megjött nem gondoltam terhességre.Aztán este bementünk a kórházba és ott csak azt látták hogy tele van a hasüreg folyadékkal.Néztek hcg-t és reggel műtöttek is.A bal petevezetékemet kivették.Nem is értem miért nem műtenek,vagy adnak rá speciális gyógyszert.Ez nem játék
2023. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!