Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség hány...

Méhen kívüli terhesség hány hetesen válhat életveszélyessé? Akinek volt tapasztalata írjon, mikor derült ki voltak-e panaszok?

Figyelt kérdés
5 hetes terhességgel mentem nőgyógyászhoz aki az égvilágon semmit nem látott ezért felvetette, hogy esetleg méhen kívüli, egy hét múlva kell visszamennem hátha akkor lát valamit! Megmondom őszintén rendesen beparáztatott azóta persze folyamatosan félek nehogy az legyen! Tünetem csak annyi, hogy nagyon erős jobb oldali derékfájásom van!
2011. febr. 23. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 2x volt, úgyhogy tapasztalt róka vagyok ez ügyben!

Menzi kimaradása után 1 héttel, tehát 5 hetesen csináltam tesztet, pozitív, másnap boldogan rohantam a dokihoz, aki nem látta a terhességet. Mondta biztos még kicsi ,majd a jövőhéten újra megnéz. Néhány nap múlva kicsit elkezdtem barnázni, vérezgetni, majd elkezdett fájdolgálni az oldalam, és 6 hetesen eléggé vészes állapotban megműtöttek.

A másodiknál már elővigyázatosabbak voltunk. Ahogy kiderült hogy terhes vagyok 2 naponta mentem uh-ra és vérvételre (nézték a HCG hormont) Így még időben észrevették,hogy ez is méhen kívül van, úgyhogy nem vártuk meg a barnázgatást és a fájdalmat.

A végeredmény az hogy nincs meg egyik petevezetékem se ezért lombikkal lesz babánk!

2011. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnálom ami veled történt... :(
2011. febr. 23. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt a múlt héten! Elmentem 4 hetesen orvoshoz, nem látta a terhességet sem ő, sem az ultrahangos! Mondta ugyan, hogy korán mentem, de lehet, hogy méhen kívül van! Az elejét a mondatnak meg sem hallottam, csak azon agyaltam, hogy jó helyen van-e! Másnap mentem vérvételre, abból megállapították, hogy 4 hetes lehet, egy hét múlva kellett visszamennem vizsgálatra! 5 hetesen már 10 mm-es petezsákot látott, szerencsére jó helyen van! biztos vagyok benne, hogy egy hét múlva ott lesz a pocaklakó a megfelelő helyen!Szerintem csak azért nem látták még, mert később fogant! Bocsi, hogy hosszú voltam!

5+2 hetes km

2011. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!