Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Csoporttagok! Járt-...

Kedves Csoporttagok! Járt-e valaki úgy közületek, hogy fogyott és utána egyből vagy rövid időn belül teherbe esett? Mennyit fogyott és mennyi idő alatt!

Figyelt kérdés

15 kg feleslegem van rajtam. Most kezdem az életmódváltást, s nyártól pedig a kivizsgálásokat, ha addig nem jön össze. Úgy gondolom a kevesebb súly mindenképp jót fog tenni. Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)

27 év, 180 cm, 97 kg.



2023. febr. 26. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Szia. Én is épp elkezdtem fogyózni baba tervezés előtt...160cm/81kg Sajnos csak

-3 kg-ig jutottam 78kg voltam decemberben mikor pozitív lett a tesztem. Azóta fogytam még 5 kg-ot az étvágytalanságnak, meg a hányásnak köszönhetően. Szerintem mindenképp sokat segít még a minimális életmódváltás is. :) Hajrá

2023. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Szia én terhesség után meghíztam 90kg voltam elkezdtem.diétázni lement 80kgig aztán ki derült hogy terhes vagyok :)
2023. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! 🥰🥰 jó babavárást kívánok! Bízom benne hamarosan én is veletek tarthatok! Addig is életmódváltásra fel! :)
2023. febr. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!