Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle esemény utáni...

Escapelle esemény utáni bevétele után normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel vettem be a ciklusom 9. napján, kb. a 32. órában, aznap nem volt semmi bajom, tegnap viszont már minden volt. Hányinger, hasmenés, alhasi fájdalom, (bár nem menstruációs görcs, valami más) este pedig borzasztó lázasnak éreztem magam, de csak hőemelkedést mértem. Nem hánytam, és nincs is semmilyen vérzésem. Ma már szerencsére a hasmenésen kívül semmit nem tapasztaltam.

Arra is gondoltam, hogy a stressz miatt van, mivel hatalmas sokk volt nekem ez a hétvége, plusz emetofóbiás is vagyok, és rettegtem a mellékhatásoktól, párszor közel voltam a pánikrohamhoz.

Valaki járt hasonló cipőben? Lehetséges hogy mindez a tabletta miatt van?

Bunkó megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.


2023. febr. 28. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a betegtájékoztatót
2023. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván elolvastam, a neten is rengeteg oldalon megnéztem. Viszont az fura, hogy csak másnap jelentkeztek a tünetek, hőemelkedésről meg semmi nincs írva. Ezért nem vagyok biztos benne.
2023. febr. 28. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mmm sima betegség?
2023. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán okozhat ilyen mellékhatásokat. Ez most egy jó nagy hormonbomba a szervezetednek, amire úgy reagált, mint akár egy kórokozóra.

Remélem azóta jobban vagy.

2023. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utólag kiderült, egy jó kis vírust szedtem össze. Amint jobban lettem, kezdte a család ugyanezt.

Megvonásos vérzésem volt a tablettától, de nem pecsételő, mint ahogy a többségnek, hanem rendesen mint a menstruációm, csak fájdalommentes.

Azóta nem jött meg, pedig már enyhén szólva nagyon időszerű lett volna...

2023. ápr. 1. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled azóta, én is tegnap vettem be az Escapellet, izzadok, szédülök és görcsöl a hasam. Hasmenésem nem volt 10 órán át, emiatt lefekvés előtt vettem be, hogy biztos bent maradjon. ;) Sajnos IBS beteg vagyok, neha jól vagyok, néha hetekig megy a hasam. :/
2023. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!